Vychodilová Marcela

Dolní 437/39
Štěpánov
783 13
+420 604 471 323
vasepecovatelka@email.cz

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Anketa

Odkud jste se dověděli o našich stránkách?

Celkový počet hlasů: 3285

O  nás

VAŠE PEČOVATELKA vznikla v lednu 2014. Naším cílem je poskytovat veškeré služby, které potřebujete k chodu Vaší domácnosti, k zajištění Vašeho zázemí.

Při vzniku jsme poskytovali tyto služby : úklid domácnosti, hlídání dětí, péče o seniory, postupně jsme přidali ještě žehlení, nákupy a k dnešnímu dni zajišťujeme i Vaše domácí mazlíčky, staráme se o okolí Vašich domovů, o místa posledního odpočinku Vašich blízkých a doprovázíme Vaše děti, rodiče a prarodiče na oslavy, svatby,... U nás není problém po domluvě poskytnout jakoukoliv službu co se týče rodiny. Jsme flexibilní, rádi se učíme novým věcem a jsme otevřeni komunikaci.

Potřebujete-li zajistit kvalitní každodenní nebo nárazovou péči, pak se můžete obrátit na nás. Služby zajišťujeme podle individuálních potřeb.

Prvotní myšlenka byla služby poskytovat převážně ve Štěpánově a přilehlých obcích, ale poptávka nás zavedla i do  obcí vzdálenějších a do měst.

Disponujeme zkušenými a spolehlivými zaměstnanci, kteří mají praxi a čistý trestní rejstřík. Jsme kolektiv spolehlivých lidí, kteří dělají svou práci zodpovědně a rádi. Naše firma a její zaměstnanci jsou pojištěni na částku 5 miliónů korun, při škodě na majetku a zdraví.

Každý z nás někdy potřebuje pomoci....

Marcela Vychodilová

 

 

hledám pečovatelku Olomouc hledám pečovatelku šternberk

Marcela Vychodilová 

     

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.